KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113570
nr 1211 3570
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, "Vid kaffebordet", Skulptören Nils Enberg. Signerad, daterad 1917. Motivet: 18x12,5 cm
Utrop:
2.400 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:11:33
4/10 08:38:12
2.000 kr
22/10 20:03:33
22 okt
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell